yağ aldırma fiyatları

  Liposuction ameliyatı veya yağ aldırma ameliyatlarında, ister lazer ister Vaser liposuction yöntemi kullanılsın, uygulama sonrası mutlaka korse kullanılması gerekmektedir. Uygulama yapılan bölgelerin, korse ile baskı altına alınması gerekmektedir. Korse ile derinin hareketi engellenmelidir.

  Deri altındaki yağlar alındıktan sonra, uygulama bölgesinde bir boşluk oluşur. Bu boşluk, korsenin baskısı ile kapatılır. Böylece, derialtı dokunun, kasa teması sağlanır. Yağ aldırma işlemlerinde, yöntem ne olursa olsun, cilt ile kas arasındaki yağ dokusu hedeflenir. Bahsedilen boşluk oluşmaması için kullanım önemlidir.

  Liposuction ameliyatının, yağ aldırma ameliyatının, lazer lipolizin başarılı uygulanması kadar, korse kullanımı da önemlidir. Başarılı bir uygulama olup, korse kullanılmazsa, güzel sonuçlar gözlenmez.

  Uygulama sonrası kullanımı, 3 haftadır. Her gün banyo yapabilirsiniz. Sadece korseyi çıkarıp giyme süresinin, 15 dakikayı geçmemesi gerekmektedir. Günde isterseniz 3 kez bile banyo yapabilirsiniz. Sadece çıkartıp, giyme süreciniz, 15 dakikayı geçmemeli.

  Liposuction korsesi siyah ve ten rengidir. Günlük yaşantınızda, kıyafetlerinizin renklerine göre renk tercihinizi belirtebilirsiniz.

  Messenger

  Doktora Sor

  WhatsApp

  Şimdi Ara