Altın İğne

section-c1587ec
https://www.resataktas.com/wp-content/uploads/2020/04/scarlet-s-altin-igne-570x380.jpg

Radyofrekans yıllardır cilt sıkılaştırma da kullanılan bir yöntemdir. Ancak Altın İğne yani mikro iğneli radyofrekans son dönemlerin en inovatif tekniğidir. İki uygulamayı birleştirerek çok daha etkili ve başarılı bir tedavi yapabilmektedir. Mikro iğneli radyofrekans dermaroller ve radyo frekans sistemlerini tek bir cihaz da birleştirmiştir. Cihazın elcik (handpiece) ucunda 1 cm kare lik alan içerisine yerleştirilmiş 25 adet altın iğne bulunmaktadır. Bu iğneler saniyenin onda biri gibi bir sürede derinize batmakta ve bu esnada radyofrekans vermektedir. Radyofrekans direkt olarak derinin dermis tabakasına verilir. Bu sayede daha başarılı sonuç elde edilir. Daha önce altın ütü olarak adlandırılan yöntem klasik olarak radyofrekans ile cildinizin üst katmanını ısıtarak etki eder. Herkesin ısıya toleransı farklı olduğu için bu yöntem kimi hastalarda işe yararken, ısıya karşı dayanıksız olan hastalarda hiçbir işe yaramaz. Ancak Altın İğne Secret yani mikroiğneli radyofrekans ile enerji direkt olarak ciltaltına verilir. Bu sayede sıkılaşmanın olmasını istediğimiz derinin alt tabakası etkilenmiş olur.

section-50a9d83

Secret altın iğne ile;

Ameliyatsız yüz lifting
Yüzde kırışıklık tedavisi
Cilt yenilenmesi
Cilt sıkılaşması
Gözeneklerin azaltılması
Çatlak tedavisi
Skar yani iz tedavisi
Boyun kırışıklık tedavisi yapılabilir.

Testimonials
custom-upload

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Mesaj Gönder

Fiyat Bilgisi Almak İçin Formu Doldurunuz!Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirmeyi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

Logo
Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler sadece bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır ve Reşat Aktaş'ın şahsi görüşlerini de içermektedir. Çerez Politikası

İletişim

  • +90 553 860 03 60
  • +44 776 771 98 90
  • Ataşehir / İstanbul
  • Londra / İngiltere

Takip Edin

KAYIT OL

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara