Ameliyatsız Yüz Germe

section-c1587ec
ameliyatsız yüz germe

Zamana ve yer çekimine yenik düşen bölgelerden en göz önünde olanı tabii ki yüzümüzdür. Dudak kenarı çizgilerde artış, göz altında oluşmaya başlayan oluk, çene hattının bozulması, kaş arası, kaz ayakları ve alında çizgilenmeler, yüz de meydana gelen değişikliklerden bazılarıdır. Yüz gençleştirme yıllardır üzerinde çalışılan bir konudur. Biz cerrahlar her ne kadar hastalarımıza altın standartın yüz germe ameliyatı olduğunu söylesek de, artık gelişen teknoloji ve trendler sayesinde ameliyatsız çözümlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Yüz germe ameliyatında temel olarak yapılan şey yüzümüzü bir ağ gibi saran SMAS denen tabakanın asılmasıdır.

Peki ameliyatsız olarak SMAS a müdahale edilemez mi?
Tabii ki edilebilir. Ultrason teknolojisi ile. Hifu yani odaklı ultrason teknolojisi sayesinde yüz derisine hiç zarar vermeden SMAS derisineişlem yapılabilir.

section-50a9d83

Hifu teknolojisinde derinin 4.5-3-1.5 mm altına gönderilen odaklanmış ultrason dalgaları, bu derinliklerde iğne başı kadar termal hasar oluşur. Tıpkı altın iğne, dermaroller ve fraksiyonel lazer işleminde olduğu gibi; oluşan bu termal hasar vücut tarafından iyileştirilir. İyileşme esnasında sıkılaşma ve kollojen protein sentezi meydana gelerek yüzdeki sarkmalar tedavi edilmiş olur.

Ameliyatsız yüz germe işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. İşlem esnasında hafif bir hassasiyet olabilir. İşlem bittikten sonra ağrı olmaz. Cildinizde sadece hafif bir eritem (kızarıklık) oluşabilir. O da 1 gün sonra geçer. Makyaj yapmanızda sakınca yoktur. İşlem etkisinin %25 ini hemen gösterir. Ancak gözle görülür etki için en erken 1 ay beklenmelidir. Etkinin oturması 4-6 ayı bulmaktadır. Etkisi ortalama 1.5-2 yıl devam eder.

Testimonials
custom-upload

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Mesaj Gönder

Fiyat Bilgisi Almak İçin Formu Doldurunuz!Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirmeyi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

Logo
Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler sadece bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır ve Reşat Aktaş'ın şahsi görüşlerini de içermektedir. Çerez Politikası

İletişim

  • +90 553 860 03 60
  • +44 776 771 98 90
  • Levent / İstanbul
  • Londra / İngiltere

Takip Edin

KAYIT OL

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara