Revizyon Burun Ameliyatı

section-c1587ec
revizyon burun ameliyatı

Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı

Revizyon burun ameliyatı da nedir diye soranlardansanız, hemen açıklayalım. Tekrarlanan burun ameliyatı anlamına gelir. Aslında yapılmış bir ameliyat sonrası ortaya çıkan memnuniyetsizliklerin düzeltildiği bir düzeltme ameliyatıdır. Ne yazık ki bazı hastalarımız, daha önce yapılmış olan estetik operasyon ile istediğine kavuşamamış olarak bize geliyor. Bunun üzerinde bir revizyon burun estetiği ile istenilen nitelikte bir buruna kavuşmalarını sağlıyoruz. Eğer operasyon geçirmiş olmanıza karşın, aynaya baktığınızda kendinizi iyi hissetmiyorsanız, insanlar bir

section-50a9d83

gariplik olduğunu söylüyorsa bu müdahale gerçek anlamda gereklilik taşıyacaktır. Her şeyden önce sizin psikolojik durumunuz ve sosyal yaşamınızın kalitesi için bu bir gerekliliktir. Ancak ufak tefek, muhtemelen başkalarının fark etmediği sorunlarsa gözünüze batan, müdahale çok da gerekli olmayabilir. Yine de istediğinizde küçük dokunuşlar ile istediğiniz formu sağlayabilmekteyiz.

Revizyon burun ameliyatı, belki de değişmez sandığınız sorunlardan sizi kurtarabilir. Bir ya da daha fazla burun estetiği ameliyatı geçirmiş olmanız önemli değil. Yapacağımız inceleme ve değerlendirmenin ardından, gerekli işlemi gerçekleştirebiliriz. İkinci kez burun ameliyatı olacaksanız buna Sekonder Rinoplasti, üçüncü kez ise tersiyer rinoplasti denmektedir. Revizyon burun ameliyatları istediği sonuca ulaşamamış ve hayal kırıklığı yaşamış olan tüm hastalarımız için bir çözüm yolu olacaktır. Burundaki beğenilmeyen yönlerin ciddiyetine bağlı olarak, farklı uzunluklardaki operasyonlar ile hayalini kurduğunuz buruna ve dolayısıyla yüze kavuşabilirsiniz. Üstelik korkmanıza, endişeye kapılmanıza da gerek yok.

Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı Süreç Nasıldır?

Revizyon burun estetiği ameliyatı sonrasında sadece 1 gece hastanede yatmanız yeterli olacaktır. Uzun bir sürece ihtiyacınız yok. 7 gün süre ile kullanılması gereken koruyucu bir atel söz konusu olmaktadır. Bu sayede, yapılan işlemin korunmasını ve çok daha başarılı sonuç vermesini hedeflemekteyiz. Revizyon burun ameliyatı sonrasındaki bir buçuk aylık süreçte ise son derece dikkatli olmalısınız. Gözlük kullanımı dahi kullanamazsınız. Hassas olacak olan burnunuzun şekil bozukluklarına karşı korunması için bunları önermekteyiz. Sosyal yaşamınızı daha nitelikli hale getirmek, kendinizi iyi hissetmek sizin elinizde. Estetik, insan yaşamında sanıldığından çok daha büyük etkiler yaratabilmektedir.

Testimonials
custom-upload

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Mesaj Gönder

Logo
Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler sadece bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır ve Reşat Aktaş'ın şahsi görüşlerini de içermektedir. Çerez Politikası

İletişim

  • +90 553 860 03 60
  • +44 776 771 98 90
  • Ataşehir / İstanbul
  • Londra / İngiltere

Takip Edin

KAYIT OL

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara