Meme Estetiği Olan Ünlüler

meme estetiği olan ünlüler

Meme estetiği ilk akla gelen haliyle meme büyütme olsa da meme küçültme ameliyatı, meme asimetrisi düzeltme ameliyatı, meme dikleştirme ameliyatı ve meme başı ameliyatı olarak çeşitlenmektedir. Meme estetiği, memelerinde form kaybı yaşayan kişiler için ideal bir operasyondur. Bu operasyonda önemli olan hastanın operasyon sonucundan memnun kalmasıdır. Meme estetiği silikon protez yöntemiyle veya yağ enjeksiyonu yöntemiyle yapılabilir.

Meme Estetiği Olan Ünlüler Kimler?

rihanna meme estetiği

1- Meme estetiği olan ünlüler listesinin bir numarasında yer alan ünlü R&B müziğin kraliçesi olarak anılan Rihanna kimseye fark ettirmeden meme estetiği olmuştur.

2- Güzelliğiyle uluslararası bir üne sahip olan Megan Fox’un yaptırdığı estetik ameliyatlar arasında meme estetiği de yer almaktadır.

3- Victoria Beckham küçük göğüslerine silikon protez yöntemiyle meme estetiği yaptırmış sonrasında bu kararından vazgeçip silikonları çıkartma kararı almış ünlüler arasındadır.

4- Christina Aguilera ise meme estetiğinin koltuk altından yapılan göğüs büyütme ameliyatını tercih eden ünlüleri arasındadır. Christina’nın ameliyat sonucunda koltuk altında gözle görünür bir şekilde iz kaldığı için bu ameliyat kolayca anlaşılmış ve magazini uzun bir süre meşgul etmiştir. Doğru şekilde planlanan meme ameliyatlarında izler çok iyi şekilde gizlenebilmektedir.

5- Müzik dünyasının en tanınır ve en güzel kadınları arasında yer alan Beyonce meme estetiği olan ünlülerdendir.

6- Poposuyla uzun süre magazin gündeminde yer almayı başaran Kim Kardashian meme estetiği yaptırmış ve bu estetikle de magazinin gündeminde yer almıştır.

7- Yıllara meydan okuyan güzeller arasında yer alan Demi Moore meme estetiğini ilk yaptıran ünlüler arasında yer almaktadır.

8- Victoria’s Secret dergisinin bir numaralı mankenlerinden olan Miranda Kerr, podyumlara ilk çıktığında estetik ameliyatı bulunmayan sonrasında meme estetiği olan ünlüler arasındadır.

9- Önceki halinde de göğüsleri büyük olan Nicki Minaj meme estetiği olarak göğüslerini daha fazla büyütmeyi tercih eden ünlülerdendir.

10- Son olarak hem güzelliğiyle hem oyunculuğuyla ün yapan Angelina Jolie de meme estetiği olan ünlüler kervanına katılmıştır.

Meme estetiği olan diğer ünlüler ise Paris Hilton, Heidi Montag, Salma Hayek, Catherina Zeta Jones, Gwyneth Paltrow ve Lindsay Lohandır.

Türkiye’de Meme Estetiği Olan Ünlüler

1- Hiçbir zaman magazinin dilinden düşmeyen ve Türkiye’de müzik dünyasında önemli bir yere sahip olan İrem Derici sanatçı hayatının ilk yıllarında meme estetiği olan ünlülerdendir.

2- Güzelliğiyle ve başarılı oyunculuk hayatıyla gönülleri kazanan Aslı Enver oyunculuk hayatının ilk yıllarında olmasa da ilerleyen döneminde meme estetiği olmuştur.

3- Her zaman doğal güzelliğe sahip olan oyunculuk hayatında başarı merdivenlerini hızlıca çıkıp gönüllere taht kuran Serenay Sarıkaya da meme estetiği yaptırmış ünlüler arasındadır.

4- Türkiye’de müzik hayatında başarı yakalanya ve meme estetiği olan diğer ünlü isim Sıla Gençoğludur.

5- Özellikle yaz dizilerinin aranılan ismi olan şu anda ise aşk hayatıyla magazin gündeminde olan Demet Özdemir yine meme estetiği olan ünlüler arasındadır.

6- Oyunculuk hayatıyla başarılara imza atan ve uzun süre dillerden düşmeyen Beren Saat’in de Aşk-ı Memnu dizisinden önce meme estetiği yaptırdığı öncesi ve sonrası fotoğraflarıyla düşünülmektedir.

7- Miray Daner oynadığı dizisinin sezon finali yapmasının ardından meme estetiği yaptırmış ve meme estetiği yaptıran ünlüler arasında yerini almıştır.

8- Genç yaşta oyunculuk hayatıyla ünlenen oyuncu Ceyda Ateş oyunculuk hayatının ilk yıllarında meme estetiği yaptırmıştır.

9- Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışmasının ikinci güzeli olarak seçilen ve bu yarışmanın ardından oyunculuk hayatı başlayan Dilan Çiçek Deniz yarışmanın ardından meme estetiği yaptırarak, meme estetiği yaptıran ünlülere dahil olmuştur.

10- Miss Turkey 2003 Güzellik Yarışmasının ikinci güzeli olarak seçilen ve bunun ardından oyunculuk, sunuculuk ve mankenlik hayatı başlayan Özge Ulusoy da meme estetiği olmuştur.

serenay sarıkaya meme estetiği
serenay sarıkaya meme estetiği

Türkiye’de meme estetiği olan diğer ünlü isimler ise Asena Atalay, Merve Boluğur, Aslışah Alkoçlar, Hatice ve Zeynep Alkandır.

Meme estetiği operasyonları kişiye özel planlama gerektiren ameliyatlardır. Hastanın kendi fotoğraflarıyla yapılan bir operasyonun başarısız olma ihtimali yok denecek kadar. Doğru planlama ve kişiye özel protokol ile herkes vücuduyla uyumlu bir meme formuna kavuşmak için meme estetiği operasyonlarından destek alır.

Logo
Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler sadece bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır ve Reşat Aktaş'ın şahsi görüşlerini de içermektedir. Çerez Politikası

İletişim

  • +90 553 860 03 60
  • +44 776 771 98 90
  • Levent / İstanbul
  • Londra / İngiltere

Takip Edin

KAYIT OL

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara